Najstarší slovenský výrobca hadíc od roku 1979


Firma HADICE SERVIS s.r.o. Vrbové je historicky najstarší slovenský výrobca hadíc.

Sme experti nielen pre priemyselné hadice ale aj pre výrobu a lisovanie hydraulických hadíc, flexibilne - na počkanie pár minút uskutočnujeme ich výrobu, opravy, lisovanie a kompletizáciu. Ďalším skladovým artiklom sú olejové hydraulické rýchlospojky, hydraulické šróbenia, hydraulické trubky, manometre, guľové ventily, nízkotlakové koncovky, koncovky brzdových hadíc a podobne.

Disponujeme vlastnou kovovýrobou hydraulických koncoviek a šróbení. Pre vyriešenie atypických zákaziek vieme operatívne real izovať úpravy rôznych komponentov.

Taktiež sme erudovaní v oblasti rezania a nasádzania hadíc s rôznymi koncovkami, v predaji sťahovacích spôn, vo výrobe nízkotlakových hadíc, v rezaní podlahových gúm, v materiáloch fólií a tesnení. Okrem produktov uvedených v tomto katalógu firma HADICE SERVIS s.r.o. disponuje ďalším rozsiahlym skladovým sortimentom, a drží vo svojom skladovom portfóliu ďaľších 15 000 rôznych položiek, z oblastí priemyslu,hydrauliky, plastikárstva, pneumatiky, strojárstva, čerpacej techniky, vodárenstva, závlahových systémov, preto nás v prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať.

Spoločnosť HADICE SERVIS s.r.o. je autorizovaným zástupcom nemeckého výrobcu vzduchových rýchlospojok LUDECKE pre Slovensko - bližšie informácie na našom webe LUDECKE.SK a oficiálnym distribútorom firmy SEMPERIT.

Pre zaslanie ceny konkrétnej položky nás kontaktujte telefonicky:
0907/ 11 88 11 alebo e-mailom na: ceny@hadice.sk pričom cenu produktov uvedených v katalógu Vám oznámime spravidla obratom.

Jednotlivé produkty sú celoročne držané na sklade, pričom Vám budú dodané expresne do 24 hodín od obržania objednávky.

Fundované informácie vychádzajú z dlhoročnej tradície výroby a predaja hadíc vo Vrbovom už od roku 1979.
Hadice Servis s.r.o. ,Vrbové tel.:  0905656555, Pezinok 0905390918. ©